Finale a hlavne po nom...

Moderátori: sshuky, kubiak37

Finale a hlavne po nom...

Poslaťod Adfik » Str, 13. Jún 2007, 16:13

Ahojte sportovci! Napatie sa da pred dlhoocakavanym rozhodujucim zapasom priam krajat a kedze napati uz ste dostatocne treba premysliet ako to napatie uvolnime... :D Rasto naposledy, ked sme boli na Amfiku prisiel s myslienkou, ktora mi pride jednoznacne spravna a to, ze by sme sa mali aspon do urcitej miery vyzbierat pred tou party, ktora nas v piatok caka (skeptici, ktori budu vraviet, ze nic nieje iste nech cusia... :lol: ). Tak navrhujem po konzultacii s generalnym, kedze vsetci mame vcelku slusny splav, tak doneste piatok na zapas 200 SK, na zaciatok by to mohlo stacit... :twisted: Peniaze bude zverene zodpovednej osobe a ta z nich pokryje naklady, ktore v piatok urcite vzniknu... :roll: Sportu zdar!!! :lol:
Ženy prikladajú väčší význam svojej kráse ako inteligencii, lebo muži bývajú nezriedka hlúpi, ale málokedy slepí...:-)
Obrázok užívateľa
Adfik
Intermediate
Intermediate
 
Príspevky: 61
Registrovaný: Štv, 25. Jan 2007, 11:30
Bydlisko: Tak prechodne

Poslaťod Adfik » Str, 13. Jún 2007, 17:13

Aby som nezabudol ak by niekto nahodou nesuhlasil alebo mal iny nazor kludne povedzte alebo navrhnite ine riesenie...
Ženy prikladajú väčší význam svojej kráse ako inteligencii, lebo muži bývajú nezriedka hlúpi, ale málokedy slepí...:-)
Obrázok užívateľa
Adfik
Intermediate
Intermediate
 
Príspevky: 61
Registrovaný: Štv, 25. Jan 2007, 11:30
Bydlisko: Tak prechodne

Poslaťod Siso » Str, 13. Jún 2007, 20:06

no ja nesuhlasim. radcsej by som to nech al na neskorsie. lebo v piatok ideme vyhrat :lol: :lol: :lol: (aspon sa pokusit) :wink:
Obrázok užívateľa
Siso
Professional
Professional
 
Príspevky: 355
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 23:28
Bydlisko: Trenčín

Poslaťod Buco » Str, 13. Jún 2007, 23:27

Je este predcasne hovorit co bude po finale, ale tak ako chceme vyhrat my, tak chcu aj Pirates a v piatok to bude narocny duel..ale myslim, ze je v silach KSD to dotiahnut do vitazneho konca uz najblizsi zapas a potom uz len oslavovat ..netreba sa vsak nechat uniest emociami, hrat kludne a zodpovedne a verim, ze si siahneme na prvy titul v sestrocnej historii :)
"Ja si dam horalku, a ked nebudu mat horalku, tak karpatske !" :D (David Rehak, 13.7.2008)
Obrázok užívateľa
Buco
Predseda KSDKÚ
Predseda KSDKÚ
 
Príspevky: 1896
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 14:59
Bydlisko: Trenčianska Teplá

Poslaťod Adfik » Štv, 14. Jún 2007, 08:53

Nikto nespochybnuje silu supera!!! Ale ako si Bucko povedal je to vo vasich silach a aj Haho povedal, ze prave takyto plan oslavy mu dodava extra motivaciu a mieni tam lietat a zrazat sa ako sarkan... :D
Ženy prikladajú väčší význam svojej kráse ako inteligencii, lebo muži bývajú nezriedka hlúpi, ale málokedy slepí...:-)
Obrázok užívateľa
Adfik
Intermediate
Intermediate
 
Príspevky: 61
Registrovaný: Štv, 25. Jan 2007, 11:30
Bydlisko: Tak prechodne

Poslaťod Siso » Štv, 14. Jún 2007, 10:02

no uz sa tesim na ten zapas :twisted: asi si zase dobre zachytam
Obrázok užívateľa
Siso
Professional
Professional
 
Príspevky: 355
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 23:28
Bydlisko: Trenčín

Poslaťod Gendo » Pia, 15. Jún 2007, 15:27

Adfik dobry napad...ved sme sa o tom vcera s jojom rozpravali...tak uz sa nemozem dockat..tesim sa ako si poriadne zachytam :twisted:
Ja a tvoja sestra.....
Obrázok užívateľa
Gendo
Super Six
Super Six
 
Príspevky: 213
Registrovaný: Sob, 16. Dec 2006, 19:19
Bydlisko: N.DCA

Poslaťod BaaCa » Sob, 16. Jún 2007, 08:24

kurwaaaaa :!: kurwaa :!: kurva :!: :!: :evil: :!:
Obrázok užívateľa
BaaCa
Professional
Professional
 
Príspevky: 544
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 22:31

Poslaťod BaaCa » Sob, 16. Jún 2007, 08:26

sory za nadavky ...ale ked pomyslim na to kde sme mohli dnes byt tak ma to strasne sereee :evil:
Obrázok užívateľa
BaaCa
Professional
Professional
 
Príspevky: 544
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 22:31

Poslaťod Gendo » Sob, 16. Jún 2007, 13:07

Baca tak to si neni sam....si nevies predstavit co sa mi honilo hlavou cestou spat..cosi strasne..ale hlavu hore a v nedelu mame placky na krku :)
Ja a tvoja sestra.....
Obrázok užívateľa
Gendo
Super Six
Super Six
 
Príspevky: 213
Registrovaný: Sob, 16. Dec 2006, 19:19
Bydlisko: N.DCA

Poslaťod kubiak37 » Sob, 16. Jún 2007, 19:56

Presne tak Gendo - jednoducho nam nevysiel jeden zapas. Nic sa nedeje, v serii mame stale navrch a je len na nas, aby sme to vyuzili. Neni hanba prehrat, ked je super lepsi - hanba je prehrat, ked sa tvarime ako majstri sveta. To sme spravili vcera, poucili sme sa a zajtra spravime vsetko pre to, aby sa tato dlhocizna sezona ukoncila 17. juna!!!
Jedno slovo staci... a jdem slavit, to nas bavit - v tom sme sakra dobrej team.
Obrázok
Obrázok užívateľa
kubiak37
Professional
Professional
 
Príspevky: 1098
Registrovaný: Uto, 05. Dec 2006, 23:21
Bydlisko: Trencianska Tepla

Poslaťod Gendo » Ned, 17. Jún 2007, 12:16

Tak tak....natahujeme to ja gace.....tak dajme do toho vsetko a uz konecne vyhrajme ten sk...ny titul :)
Ja a tvoja sestra.....
Obrázok užívateľa
Gendo
Super Six
Super Six
 
Príspevky: 213
Registrovaný: Sob, 16. Dec 2006, 19:19
Bydlisko: N.DCA

Poslaťod Siso » Ned, 17. Jún 2007, 14:09

no ale my bez boja vam ten titul nedame :twisted:
Obrázok užívateľa
Siso
Professional
Professional
 
Príspevky: 355
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 23:28
Bydlisko: Trenčín

Poslaťod ander44 » Pon, 18. Jún 2007, 12:26

Je po vsetkom - dobojovane.
Mozme slavit,kalit a plienit !
Bude nas z toho riadne boliet hlava ale uz som toho mal dost(urcite aj niektori z Vas) a som rad ze oprem hokejku do kuta,presne tak ako sme to spravili po nepodarenom finale v Pruskom.



Aj keď sú už na kolenách
každý z nás je trochu dobitý
to pre nás nič neznamená
pýchou nie sme nikdy opití.
Obrázok užívateľa
ander44
007
007
 
Príspevky: 2449
Registrovaný: Str, 06. Dec 2006, 22:43
Bydlisko: Nova Dubnica


Späť na Voľná diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 10 hostia

cron